Consultation for Israel


Consultation for Israel, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Israel; Türkiye’ de bulunan İsrail Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve İsrail vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun İsrail temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. İsrail Konsolosluklarının çalışma saatlerini. İsrail Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye İsrail temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve İsrail seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin İsrail vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Israel web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Israel web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Israel web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Israel‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

İsrail Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: embassies.gov.il